Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

„Sniego gniūžtė“ atrieda į Ariogalą!

„Sniego gniūžtė“ atrieda į Ariogalą!

Sniego gniūžtės mokymai Ariogalos gimnazijoje

Sniego gniūžtės“ programa sėkmingai vykdoma Lietuvoje šįkart atsirideno į Ariogalą.  Aktyvų jaunimą Ariogalos gimnazijoje koordinuojanti mokytoja Virginija Petrošienė paprašė LKJBS „Žingsnis“ Vilniaus skyriaus narių surengti mokymus geresniam stovyklos pasiruošimui. „Sniego gniūžtės virusu mokiniai užsikrėtė pabuvoję Žagarės gimnazijoje organizuotose stovyklose. Manau tai-puiki, aktuali programa kiekvienai mokyklai visoje Lietuvoje“- sakė mokytoja Virginija.

Tad šių metų sausio 24 dieną trys Vilniaus skyriaus savanoriai, Martynas Grumadas, Viktorija Možeikaitė ir Akvilė Plaipaitė, atvyko į Ariogalos gimnaziją.  Juos pasitiko grupė mokinių , pasiryžusių išmokti „Sniego gniūžtės“ metodikos. Susipažinę, padarę įvadą savanoriai iš Vilniaus mokymus tęsė kitą dieną. Metodinė medžiaga priimta noriai, su užsidegimu. „Mokymų metu labiausiai įsiminė moksleivių noras žinoti ir dirbti.  Jau ilgą laiką nemačiau taip rimtai nusiteikusių ir susikaupusių žmonių“-dalinosi įspūdžiais Viktorija.

„Priklausau mokyklos gimnazijos mokinių tarybai“-paklausta apie kitą užklasinę veiklą atsakė mokymų dalyvė Vaiva- „Sniego gniūžtės programa mane patraukė savo idėja. Tai puiki galimybė susipažinti su naujais, įdomiais žmonėmis.“ Evaldas, taip pat dalyvis, teigė, jog be „Sniego gniūžtės“ taip pat sportuoja-lanko lengvąją atletiką bei krepšinį. Jis tikisi stovykloje galėsiantis būti mažos grupės vadovu.

Viktorija Možeikaitė- savanorė, vykdanti „Sniego gniūžtės“ programą jau daugiau nei 6 metai, džiaugėsi ariogaliečių užsidegimu. Į programą Viktoriją įsitraukė Palangoje. „Patiko žmonės, o skyriaus koordinatorė Lina Kunickienė tapo ir tebėra mano autoritetas.“

Mokymų vedėjai Ariogalą paliko patenkinti ir neslėpdami džiaugsmo. „Sniego gniūžtės“ stovykla Ariogaloje atsiridens jau šį kovą. Visi prijaučiantys ir norintys sudalyvauti, nesnauskite!

 

Daugiau mokymų akimirkų facebook paskyroje jau labai greitai!