Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Mes ir vėl susitikome! (2013 m. skyrių konferencija)

Mes ir vėl susitikome! (2013 m. skyrių konferencija)

LKJBS Žingsnis skyrių konferencija

Gruodžio 14-15 dienomis Panevėžio rajone vyko kasmetinė nacionalinė LKJBS „Žingsnis“ skyrių konferencija. Konferencijoje dalyvavo Balsių, Marijampolės, Pasvalio, Šiaulių, Vilniaus, Žagarės skyrių atstovai bei organizacijos valdybos nariai. Kaip ir kasmet konferencijos tikslas – pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais, rasti problemų sprendimo būdus, įgauti naujų žinių bei įgūdžių ir, žinoma, pabendrauti.

 

O bendrauti buvo apie ką. Konferencijos metu vyko diskusijos apie „Sniego gniūžtės“ stovyklų vadovų idealą, prevencijos principą ir jo svarbą organizacijos veikloje, narių motyvacijos temomis. Taip pat išryškėjo skyrių „kultūriniai“ skirtumai: vieni stovyklas rengia 2 dienų, kiti trijų, vieni daugiau dėmesio skiria skyriaus narių tobulėjimui, kiti – aktyviai užsiima įvairias socialiniais projektais. Be to, organizacijos valdyba gavo daugybę naudingų patarimų iš regioninių skyrių narių.

 

Taigi, savaitgalis prabėgo greitai ir smagiai. Dalyviai buvo patenkinti, gavę progą susitikti, įgauti naujos patirties, išsakyti savo lūkesčius dėl tolimesnės organizacijos veiklos – nacionalinės stovyklos.

 

Konferencijos protokolą organizacijos nariai gali rasti skyriams skirtoje duomenų bazėje.