Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Marijampolės „Sniego gniūžtei“ jau 10 metų!

Marijampolės „Sniego gniūžtei“ jau 10 metų!

Marijampolės skyriaus 10 metų gimtadienis

Žiema – ypatingas metas. Kodėl jis dar ypatingesnis mums? Ogi todėl, kad žiemą Marijampolės „Sniego Gniūžtė“ švenčia savo gimtadienį! Būtent šįmet M‘SG šventė savo jubiliejinį 10-ąjį gimtadienį. Turėdami tokią nuostabią progą, puikiai ją išnaudojome ir savo gimtadienį pavertėme tikra didele švente. Į gimtadienį pakvietėme Marijampolės savivaldybės atstovus, Marijampolės „Sniego Gniūžtės“ narių tėvelius, gausų būrį Marijampolės organizacijų, bei visus, jaunus ir senus, prijaučiančius mūsų veiklai . Renginį vedė mūsų skyriaus nariai Lukas ir Vytautė. Gimtadienį pradėjo mūsų skyriaus jaunesnioji koordinatorė Violeta Papreckaitė, savo kalba išsakydama džiugesį dėl gausiai susirinkusių svečių ir palinkėdanam, kad mūsų komanda neužmirštų, jog esame viena graži didelė šeima ir kad su savo veikla, riedėsim dar labai toli. Vėliau visi buvome nustebinti „Sniego Gniūžtės“ atsiradimo Marijampolėje istorija, kurią papasakojo skyriaus vyresnysis koordinatorius Arūnas Adomynas. Žinoma, iš jo sulaukėme gausių sveikinimų, o ir M‘SG tėčiu vadinamo kuratoriaus nepalikome be dovanėlių. Kalbomis bei dovanomis mūsų „Sniego Gniūžtės“ pasveikinti atvyko, net pats LKJBS „Žingsnis“ pirmininkas Laurynas Ginkus, nepagailėjęs pagyrų mus nustebino su tikrai labai mums vertinga dovana. Taip pat, gero žodžio ir gražių sveikinimų nepagailėjo Marijampolės organizacijų tarybos „Apskritas stalas“, Marijampolės mokinių parlamentinės grupės ir Marijampolės „Rotaract“ klubo atstovai Raimonda Bogužaitė, Vladas Polevičius, Gintė Juodzevičiūtė, Ieva Bogužaitė. Maloniai nustebinti visų sveikinimais bei dovanomis, renginį pratęsėme savo jau vizitine kortele tapusiu vaidinimu „Turn around“. Taip pat pademonstravome ir į mūsų programą neseniai įsiliejusį spektaklį „Lifehouse“. Gimtadieniui įsibėgėjus skyriaus jaunesnioji koordinatorė pristatė 2013m. veiklos planą. Patys nustebome, nejaugi tiek daug nuveikėme per vienerius metus? Tačiau pasižadėjome kitais metais nuveikti dar daugiau! Vėliau nusprendėme dalyvius išbandyti prevenciniais klausimais. Ir ką jūs manote? Įteikėme begalę saldžių prizų už puikiai atsakytus klausimus! Taip pat pasinaudojome proga ir padėkojome ir padėkos raštus įteikėme mūsų šauniesiems nariams, bei žmonėms be kurių savo veiklos negalėtume realizuoti. Viso gimtadienio metu svečius džiuginome mūsų narių atliekamais muzikiniais kūriniais. Renginį pabaigėme užpūstomis torto žvakutėmis ir gausia krūva vaišių.

„Sniego Gniūžte“ kaip laikais?! O laikomės iš tikrųjų labai gerai jau net 10 metų ir pažadame, kad 11-tųjų metų sulauksime dar geresnių! Ačiū JUMS!