Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Išskirtiniai ,,Žingsnio“ administracijos mokymai

Išskirtiniai ,,Žingsnio“ administracijos mokymai

Administracijos mokymai

Šių metų sausio 26 dieną, Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ nariams buvo suteikti administracijos mokymai. Jie vyko Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo ir vadybos mokyklos rūmuose, už tai labai dėkojame VU TVM studentų atstovybei! Mokymų metu žingsnio nariai buvo giliau supažindinti su administracijos darbo peripetijomis ir jos pareigomis. Pertraukų metu vyko komandos formavimo metodai.

 

Viena iš įspūdingiausių mokymų dalių buvo simuliacinė administracijos darbo programa, kurios metu dalyviai galėjo patirti administracijos darbą ekstremalesnėmis sąlygomis, kiekvienas narys gavo tam tikras pareigas ir užduotis, kurias turėjo atlikti. Ši simuliacija susilaukė gerų atsiliepimų, nes dalyviai buvo kupini įspūdžių ir tai matėsi iš jų plačių šypsenų. Mokymus vedė „Žingsnio“ pirmininkas Laurynas Ginkus ir administracijos bei valdybos narys Darius Stonys. Tai buvo tik pirmieji mokymai. Lektoriai mums išdavė, jog galime laukti dar vienų mokymų, kurių metu dar giliau išsiaiškinsime administracijos narių darbo metodiką, kuri padės užtikrinti visos organizacijos gerovę.