Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Rudens sezono renginių apžvalga

Rudens sezono renginių apžvalga

Mokymai

Ruduo žingsniečiams – tikras darbų (žinoma ir linksmybių) metas! Tikriausiai tikrojo sniego belaukdami, savo miestuose ir miesteliuose stovyklas rengia ne vienas skyrius. Kviečiame susipažinti su dar būsimais renginiais (galbūt susidomėsite ir sudalyvausite!) bei pasiskaityti kaip sekėsi jau praėjusios stovyklos.

Būsimi renginiai

Artimiausiu metu, paskutinįjį rudens mėnesį stovyklos numatomos net penkiuose „Žingsnio“ skyriuose įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose. Pasirinkti tikrai iš kur!

Šį savaitgalį (lapkričio 15-17) stovyklas turi net gi du LKJBS „Žingsnio“ skyriai. „Gniužtukų“ komanda įsikūrusi  Kriukuose, Joniškio rajone kviečia į „Sniego gniūžtę„. Jaunesnieji dalyviai, 5-8 klasių moksleiviai iš Tauragės taip pat gali pasidžiaugti, jų laukia „Snaigės“ stovykla.
Dar po savaitės (lapkričio 22-24) „gniūžtiška“ dvasia aplankys ir pajūrį – ten stovyklą darosi Kretingos skyrius!
Paskutinį rudens savaitgalį (lapkričio 29 – gruodžio 1) „Žingsnio“ veiklos entuziastai vėl turės pasirinkimą iš dviejų. „Sniego gniūžtę“ ridenti kviečiasi Obelių ir Vilkaviškio skyriai!
Gal po tokios „Sniego gniūžtės“ lavinos sulauksime ir tikrojo sniego?

Praėję renginiai

Vilniečiai spalio 25-27 dienomis užė stovykloje, skirtoje kiek „peraugusiems“ gniūžtukams – „Tiltas„, kurį rėmė Vilniaus jaunimo reikalų taryba. Kaip ir kasmet į renginį, orientuotą į studentiško amžiaus jaunimą surinko dalyvių ne tik iš Vilniaus, bet ir iš kitų aplinkinių Lietuvos miestų, tarp jų, net būrelis – iš Kauno.
Šiemet „Tilto“ tematika buvo detektyvinė, todėl be įprastos programos dalyviai drauge su stovyklos personalu bandė išnarplioti ir painiai sukurtas mįsles.
„Buvimas ,,Tilte“ parodė, kokie skirtingi mes esame, bet susirinkę kartu tampame didele komada, kurios visi nariai neieško iš bendravimo naudos, o tiesiog nuoširdžiai keičiasi infomacija ir būna kartu. Tai dar kartą įrodo, kad mūsų jaunimas gali linksmintis be visokių psichotropinių medžiagų, tereikia būti savimi ir nesekti paskui minią. Didelis ačiū ,,Tiltui“ už tą nuostabiai praleistą savaitgalį – gera nuotaika, kitų žmonių šypsenos, tai lyg postūmis mums eiti į priekį dėl jūsų“, – sakė viena stovyklos organizatorių, Vilniaus skyriaus narė Ieva Žvinakevičiūtė

Tą patį savaitgalį žingsnietiška dvasia neaplenkė ir Šiaulių miesto, kur Juliaus Janonio gimnazijoje vyko jau ketvirtoji šio skyriaus „Sniego Gniūžtė“, kuri pritraukė labai gražų skaičių – net 100 dalyvių. Stovyklos personalas buvo be galo patenkinti stovyklos pasisekimu ir nestokojo gerų emocijų dar kelias savaites po stovyklos.
„Sniego gniūžtė“, ko gero, laukiamiausias metų renginys dar nedalyvavusiems, ir gyvenimo būdas, jau sulipusiems į vieną gražią didelę gniūžtę“, – sakė skyriaus vyresnioji Šiaulių skyriaus koordinatorė Laura Martusevičienė.

Paraleliai kitiems dviems skyriams, tomis dienomis stovykla aidėjo ir Marijampolės skyriuje, kur „Sniego gniūžte“ susidomėjo net 80 dalyvių. „Dar ilgai neužmiršime šios nuostabios „Sniego gniūžtės“ stovyklos. Skambus dalyvių juokas, gaudynės mokyklos koridoriuose, pats mieliausias švelniavimosi momentas, nemėgiama Laurencija, šokių vakaras, originaliausi pasirodymai vakarinėje programoje, susikaupimo vakaro metu pasakyti patys šilčiausi žodžiai, masinis apsikabinimas, griausmingasis Džojus, kūrybingiausios dalyvių sukurtos dainos būtent mums ir be galo nuoširdūs laiškeliai. Visus šiuos dalykus su didžiausiu džiaugsmu prisiminsime ir apie tai kalbėsime dar labai ilgai!“, – šiltų emocijų neslėpė jaunesnioji Marijampolės skyriaus koordinatorė Violeta Papreckaitė.

Nuo trijų skyrių „gigantų“ neatsiliko ir Vydmantų skyrius į savo „Sniego Gniūžtės“ stovyklą tą patį savaitgalį sutraukęs net 150 moksleivių. Stovyklos direktorė Laura Girdenytė labai džiaugėsi stovyklos pasisekimu: „Nauji vadovai puikiai susitvarkė su savo darbu, dalyviai stovyklą paliko visiškai nenusivykę, o priešingai – labai laimingi. Gražiai atsisveikinome su išeinančiais iš skyriaus nariais – dvyliktokais“, – šypsojosi žingsnietė.

Pora savaičių ankstėliau, paskutinį rugsėjo savaitgalį Panevėžio rajone, Naujamiestyje, vyko kasmetinė stovykla „Sniego gniūžtė“. Šių metų stovyklos tema –„Pasirinkimai ir apsisprendimai“. Į viso rajono „gniūžtę“ sugužėjo apie 100 linksmai nusiteikusio jaunimo.
„Gniūžtė buvo labai smagi: ruošimasis nors ir varginantis, bet rezultatas džiugino. Įgavom naujos patirties kaip reikia dirbti su vaikai, kurie masto visai kitaip. Gavom patarimų ką turėtume daryti vienokiais ar kitokiais atvejais. Buvo svečias kunigas iš Brazilijos, papasakojo įdomių dalykų. Šiaip stovykla buvo super!“, – džiaugėsi viena iš personalo narių Violeta Indriulytė.

Visų stovyklų metu buvo įgyta ne tik daug gerų emocijų bei gyvenimiškų pamokų, bet ir bendradarbiauta tarp skyrių. Šiaulių „Sniego gniūžtėje“ dalyvavo keli nariai iš Obelių skyriaus, o į Naujamiestį nuvyko keli žingsniečiai iš Paluknio. Bendradarbiauti nežadame nustoti ir ateityje: Tauragei į pagalbą atskubės Palangos skyrius, o Obeliams – vilniečiai. Tikimės gražių iniciatyvų ir bendruomeniškumo tarp „Žingsnio“ skyrių ir ateityje!