Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Studentų dėmesiui: Vilniaus skyrius kviečia į Tiltą!

Studentų dėmesiui: Vilniaus skyrius kviečia į Tiltą!

Tiltas stovykla Vilniuje

Mokslai JAU užkniso juodai? Nuobodžios paskaitos atima visą gyvenimo džiaugsmą, ir nebežinai kur pamankštinti protą? Tie patys įgrisę veidai jau veda Tave iš proto? Norisi pertraukėlės praskaidrinti kasdienybę??

O kaip skamba savaitgalis su daugybe nematytų veidų, įdomios veiklos ir šiek tiek paslaptingumo ir mįslių?
Tuo met mes turime kaip tik tai, ko ieškai!


Susitinkam LKJBS „Žingsnis“ organizuojamoje stovykloje studentams „Tiltas“! Jos metu ne tik įgysim naujų pažinčių, praleisim laiką neįprastai, bet ir išpinsim vieną kitą įdomų ir netikėtą siužeto mazgą vertą paties Šerloko Holmso.

„Tiltas“ – puiki galimybė šiek tiek į „pensiją“ išeinantiems „gniūžtukams“ nepamiršti nuostabaus „Sniego gniūžtės“ programos teikiamo džiaugsmo arba patirti jį tiems, kurie truputį nesuspėjo į SG traukinį.

Esi abiturietas? Ne bėda! Kviečiame ir Tave pailsėti nuo kankinančių minčių ir pabendrauti su studentais iš įvairių mokslo įstaigų!

Stovyklą remia – Vilniaus miesto jaunimo reikalų taryba.

Stovykla vyksta Vilniuje, tikslesnę jos vietą, programą, pradžios ir pabaigos laiką patikslinsime artimiausiu laiku.
Į stovyklą atsivežk gerą nuotaiką, užkandžių, jei esi jų mėgėjas, higienos priemones bei viską ko reikia Tavo guoliui pasikloti ( be miegmaišio turbūt neapsieisi) .

Registracijai spaučiam ČIA

Norėdami paspausti „dalyvauju“ keliaujam ŠIČIA

Jei turi klausimų, rašyk mums info@zingsnis.lt, arba pamėk LJKBS “Žingsnis” Facebook’e !