Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Vilkaviškis ir Marijampolė: „Ateityje Žingsnis bus viena žinomiausių Lietuvos organizacijų“

Vilkaviškis ir Marijampolė: „Ateityje Žingsnis bus viena žinomiausių Lietuvos organizacijų“

Sniego gniūžtės mokymai Marijampolėje

Visuotinis „Žingsnio“ narių suvažiavimas (VS) vis labiau artėja, todėl nariai, koordinatoriai, valdyba ir administracija sparčiai jam ruošiasi. Rugsėjo 6-7 dienomis vyko dar vienas pasirengiamasis susitikimas. Šįsyk tarp Vilniaus, Marijampolės ir Vilkaviškio narių.

 

Renginio metu vilniečiai Martynas Augė, Laurynas Ginkus, Akvilė Plaipaitė bei Martynas Grumadas įvykdė ne tik įprastą pasirengimo suvažiavimui programą, kurios metu yra pristatomi „Žingsnio“ pokyčiai, VS reikšmė ir ateities planai, bet ir pravedė skyrių naujokams mokymus skirtus „Sniego gniūžtės“ programos personalui.

Po renginio Martynas Grumadas kalbėjosi su Vilkaviškio skyriaus jaunąja koordinatorė Simona Naujokaityte bei Marijampolės skyriaus jaunąja koordinatore Violeta Papreckaite apie susitikimo įspūdžius:

– Ką galėtumėte pasakyti apie susitikimą?

Simona: Mokymų metu sužinojome naudingos informacijos apie „Sniego gniūžtės“ struktūrą, „Žingsnį“. Taip pat, ko nereikia daryti stovyklos metu, kaip reikia susidoroti su kaikuriomis problemomis. Sužinojome kaip buti šauniu vadoviuku, išmokome naujų metodų ir juos išbandėme. Žinoma, sustiprinome savo komandą šiomis žiniomis ir patirtimi.

Violeta: Mūsų komandai, tai buvo tikrai naudingas vizitas. Sužinojome daugiau apie „Žingsnį“. Naujokai išgirdo daug naudingos informacijos, kurią tikrai panaudos stovyklų, bei kitos veiklos metu, taip pat senesni nariai prisiminė, kai kuriuos dalykus, kuriuos galbūt buvo užmiršę. Kadangi buvo daug informacijos, buvo šiek tiek nuobodu, tačiau buvo vertinga, o vėliau ir įdomiau ir linksmiau.

– Dabar apie ateitį. Ar atvyksite į visuotinį suvažiavimą? Ar turite iš jo kažkokių tikslų kaip skyrius?

Simona: Manau, kad atvyksime, tikrai turime noro (šypsosi).  Nepasakyčiau, kad turėtume kokių nors savanaudiškų planų, galbūt daugiau pažinti ir sužinoti, kad galėtume dar labiau „paūgėti“.

Violeta: Į VS būtinai atvyksime, jau dabar pradėjome peštis kas važiuos. Tokių savanaudiškų tikslų, kaip ir neturim.

– Pabandykite trumpai nupiešti Žingsnio ateitį

Simona: Manau ateityje „Žingsnis“ puikiai sujungs visus skyrius ir bus viena žinomiausių organizacijų tarp Lietuvos jaunimo.

Violeta: Manau, kad „Žingsnis“ bus viena iš stipriausių organizacijų Lietuvoje. Daugiau žmonių, o ypač jaunimo žinos apie šią veiklą ir į ją įsitraukus. Taip pat atsiras didesnis ir draugiškesnis ryšys tarp skyrių.

*

LKJBS „Žingsnio“ visuotinis suvažiavimas numatomas lapkričio 9 – 10 dienomis. Pasirengiamieji susitikimai vyks iki rugsėjo galo, iki šiol susitikta su Paluknio, Balsių, Marijampolės skyriais. Šį savaitgalį keturi Vilniaus skyriaus atstovai taip pat vyko ir į Tauragės, Pasvalio bei Panevėžio skyrius (apie tai skaitykite jau visai netrukus!). Kitą savaitgalį susitikimai vyks Žagarės, Skaistgirio ir Šiaulių skyriuose.