Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Turas: Paluknys – skyrius, turintis potencialo

Turas: Paluknys – skyrius, turintis potencialo

Praėjusį pirmadienį, rugpjūčio 12-ąją, su vizitu į Paluknį oficialiai prasidėjo „Žingsnio“ turas po skyrius, skirtas pasirengimui artėjančiam visuotiniam susirinkimui spalio mėnesį. Į pirmąjį skyrių vyko trys Vilniaus skyriaus atstovai – Augustas Plaipa, Skirmantė Ramoškaitė ir Martynas Grumadas. Susitikime dalyvavo 9 nariai iš Paluknio skyriaus.

Susitikimo metu ne tik buvo pristatytos vykdomos „Žingsnio“ permainos, visuotinis susirinkimas, tačiau ir aptarta esama Paluknio skyriaus situacija.  Šiuo metu skyriuje yra apie 12 moksleivių. Dėl neseniai įvykusios kartų kaitos reikalinga imtis veiksmų aktyvios veiklos atnaujinimui. Nepaisant to, nariai aktyviai dalyvauja „Žingsnio“ renginiuose kituose skyriuose. Komanda norėtų surengti „Sniego Gniūžtės“ stovyklą, tačiau šiuo momentu yra tam tikrų trikdžių.

 

Susitikimas buvo naudingas abiejų skyrių bendradarbiavimui lygiai taip pat, kaip ir visai „Žingsnio“ organizacijai. „Esame labai dėkingi, kad Vilniaus skyrius atvažiavo pas mus. „Buvo reikalinga sužinoti viską ir suprasti kaip visa tai yra rimta. Dabar mūsų skyrius bus daug aktyvesnis ir rimtesnis”, – sakė Paluknio skyriaus jaunoji koordinatorė Agnieška Aliukonis.

 

Ateityje, pratęsdami bendradarbiavimą, Vilniaus skyrius norėtų palukniečiams surengti personalo mokymus, tokiu atveju skyrius taptų savarankiškesnis ir galėtų surengti „Sniego Gniūžtės“ stovyklą. „Skyrius tikrai turi potencialo, tik jam truputį trūksta žinių apie Žingsnį bei „Sniego Gniūžtės“ programą, todėl Paluknio skyriui turėtų būti surengti mokymai“, – sakė susitikime dalyvavęs Vilniaus skyriaus atstovas Augustas Plaipa.

 

LKJBS „Žingsnio“ turnė po skyrius vyksta rugpjūčio – rugsėjo mėnesiais. Kitas susitikimas  vyks rugpjūčio 27-ąją Balsiuose.