Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Snowball in July 2013

Snowball in July 2013

Šių metų birželio 25-liepos 1 dienomis vyko valstybės institucijų kalbų centro ir LKJBS „Žingsnis“ organizuota anglų kalbos stovykla „Snowball in July“ skirta mokyklinio amžiaus jaunimui. „Sniego gniūžtės“ programa įgyvendinta „Raganės“ stovyklavietėje, Monciškėse, Palangoje.

„Žingsnio“ savanoriai rinkosi jau sekmadienį, birželio 23-ąją. Laurynas Ginkus, Martynas Grumadas, Rūta Kaupaitė, Kristina Kvietkauskaitė, Akvilė Plaipaitė, Skirmantė Ramoškaitė bei kalbų centro direktorė Audronė Auškelienė ne tik intensyviai rengėsi stovyklai, gludino programą, bet taip pat paminėjo Rasų šventę prie laužo.

Dalyviai pradėjo rinktis nuo ankstyvo birželio 25-osios ryto. Pirmąją dieną susipažino su stovyklaviete, jos aplinka, o štai nuo antrosios dienos prasidėjo anglų kalbos pamokėlės bei „Sniego gniūžtės“ programa. Prie standartinės stovyklos programos prisidėjo ir maudynės jūroje, krepšinio, futbolo, tinklinio žaidynės, stalo žaidimai, kita veikla.

Pasibaigus stovyklai dalyviai džiaugėsi atvykę ir ne vienas pažadėjo būtinai apsilankysiąs ir kitais metais ar kituose „Sniego gniūžtės“ renginiuose.

Nuoširdžiai dėkojame Valstybinių institucijų kalbų centro direktorei Audronei Auškelienė bei kitiems darbuotojams prisidėjusiems prie stovyklos organizavimo ir tikimės toliau bendradarbiauti. Dėkojame mokytojams nepagailėjusiems savo laiko ir kantriai mokiusiems anglų kalbos ypatybių. „Žingsnio“ savanoriams lenkiamės iki žemės už jų begalines jėgas, kantrybę, šypsenas ir šilumą. O visų labiausiai: ačiū jums, dalyviai, už dalyvavimą. Tikimės užkrėtę ir jus „Sniego gniūžtės virusu“ ir būtinai pasimatysime ateityje!