Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/giuslt/domains/zingsnis.lt/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Lietuvos jaunimo sąjunga „Žingsnis“

Komandos formavimo mokymai Marijampolėje

Komandos formavimo mokymai Marijampolėje

Praeitą savaitgalį, birželio 7-8 dienomis keturi „Žingsnio“ vilniečiai Akvilė Plaipaitė, Laurynas Ginkus, Lina Baužytė ir Martynas Grumadas nuvyko į Marijampolės skyrių ir pravedė jo nariams trumpus komandos formavimo mokymus. Užsiėmime dalyvo virš dvidešimties moksleivių, tarp jų ne tik marijampoliečiai, tačiau ir trys merginos iš Vilkaviškio skyriaus.

Renginio metu buvo atliekami keli komandos formavimo metodai, vyko „SG blogybių medžio“ seminaras, taip pat pristatyta LKJBS „Žingsnio“ struktūra ir vykstantys pokyčiai organizacijoje.

Tiek renginio organizatoriai, tiek dalyviai sutiko, kad nors dar yra ką nuveikti siekiant darnios ir tvirtos suvalkiečių bei viso „Žingsnio“ komandos, gera pradžia šį savaitgalį vis gi įvyko. Marijampolės skyriaus jaunoji koordinatorė Violeta Papreckaitė po renginio sakė: „Manau, kad Vilniaus skyriaus narių pagalba mūsų skyriaus komandai padėjo stiprius pagrindus, jog augtume stipryn, kaip vienas kumštis. Atlikome įvairias užduotis, dirbome komandiškai, daugelio narių nuomone seniai jau taip komandiškai dirbome, buvo labai smagu ir naudinga, vieni kitus labiau pažinome ir tikimės, kad šio savaitgalio darbas pasiteisins“.

Violetai pritarė ir Vilniaus skyriaus narys Laurynas Ginkus: „Buvo ypač įdomu susipažinti su Marijampolės skyriaus jaunimu, pamatyti kaip jiems sekasi iš arčiau. Mes, Vilniaus skyriaus atstovai, buvome pakviesti, kad pravestume komandos formavimo užsiemimus, per kuriuos spėjome įsitikinti, kad Marijampolėje yra didelė ir perspektyvi komanda. Mokymu metu, nors tai tebuvo vos dvi dienos, spėjome pamatyti užsiemimų naudą, pokyčius jų komandoje. Tikiuosi, mokymų pabaigoje išsakyti žodžiai buvo tikri ir mūsų darbas nenuėjo per nieką. Bet kurio atveju, jei tik bus kada galimybė, mielai apsilankysiu ir dar kartą, jie jau spėjo prižadėti ekskursiją po visus keturis Marijampolės parkus!”, – šmaikštavo Laurynas.

Vilniaus, Marijampolės ir Vilkaviškio skyriai planuoja bendradarbiauti ir ateityje, tiek turnė po „Žingsnio“ skyrius bei visuotinio susirinkimo metu, tiek „profesiniais“ – „Sniego Gniužtės“, tikslais.

IMG_2820   IMG_2791